اخبار و مقالات

20 دسامبر 2019

پوسیدگی دندان : چگونه تشکیل می شود و چطور می توانید از آن پیشگیری کنید؟

پوسیدگی دندان شایع ترین بیماری دهان محسوب می شود. پوسیدگی دندان عبارت است از تخریب لایه خارجی و داخلی تاج دندان. لایه خارجی تاج دندان را مینا و لایه داخلی آن را عاج می نامند. جالب است بدانید که تمام افراد در معرض این بیماری قرار دارند. به بیان دیگر دندان های شیری و دائمی در معرض ایجاد پوسیدگی هستند.
6 دسامبر 2019

ثبت شکایت انتقاد و پیشنهاد

به منظور تکریم مشتریان و تسریع بررسی شکایات ، انتقاد ها و پیشنهادات از شما کاربر گرامی درخواست می شود پس از تکمیل اطلاعات ستاره دار ، متن خود را در فیلد در نظر گرفته شده تایپ کنید.
6 دسامبر 2019

قوانین و مقررات شرکت مهیاران سلامت پایا

قوانین و مقررات شرکت مهیاران سلامت پایا به اختصار توضیح داده می شود
6 دسامبر 2019

درباره ما

شرکت مهیاران سلامت پایا (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ تاسیس شد و از ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ در مرکز رشد شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان واحد شهرضا مستقر شد. از […]
6 دسامبر 2019

تماس با ما ( دفتر شرکت مهیاران سلامت پایا سهامی خاص )

دفتر شرکت مهیاران سلامت پایا در شهر اصفهان همه روزه به جز روزهای جمعه و تعطیلات باز و آماده خدمات رسانی به همشهریان و هموطنان گرامی است. نشانی :منطقه شهرداری ۱۳، سه راهی سیمین، ( ابتدای ) خیابان سهروردی، کوچه باهنر ۱، ساختمان اسپادانا، طبقه سوم، واحد ۱
6 دسامبر 2019
بوی دهان در افراد دارای پروتز کامل

تست آنلاین بوی دهان برای افراد دارای پروتز کامل ( دندان مصنوعی )

بوی دهان در افراد دارای پروتز کامل احتمالاً بیشتر است. بستر و مساحت پروتز کامل ( دندان مصنوعی ) نسبت به سایر پروتز ها مانند پروتز متحرک پارسیل بیشتر است و میکربهای بیشتری از جمله باکتری های بی هوازی و گرم منفی بر روی آن رشد می کنند و باعث بدبویی آن می شوند.
6 دسامبر 2019
بوی دهان در افراد دارای پروتز پارسیل

تست آنلاین بوی دهان برای افراد دارای پروتز پارسیل متحرک

بوی دهان در افراد دارای پروتز احتمالاً بیشتر است چون میکربهای دهان بر روی پروتز رشد می کنند و باعث بدبویی آن می شوند بنابراین لازم است تست بوی دهان افراد دارای پروتز اختصاصی باشد.
15 اکتبر 2019
ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت های دندانی : چه کسانی می توانند ازاین درمان استفاده کنند؟

ایمپلنت های دندانی جزء درمانهایی است که به سرعت جای خود را در میان مردم باز کرده است. با مطالعه این مقاله میتوانید ببینید که آیا شما نیز جزء کاندیدها هستید.
7 اکتبر 2019
کاشت ایمپلنت

کاشت ایمپلنت در چند مرحله انجام می شود و آیا دردناک است؟

کاشت ایمپلنت براساس نوع ایمپلنت فرق می کند ایمپلنتهای سه قطعه ای در 2 مرحله جراحی و انواع یک قطعه ای در 1 مرحله جراحی در استخوان کاشته می شوند.